7 põhjust, miks tulla meile praktikale

 

SEV otsib oma meeskonda praktikante, kes aitaksid meid revolutsiooniliselt olulise algatuse käimalükkamisel!

Toome välja 7 põhjust, miks Sa peaksid tulema just MEIE organisatsiooni väärt kogemusi saama, suhtevõrgustikku laiendama ja maailma paremaks muutma!

  1. Kohvi teed iseendale, tööd kogu ühiskonnale

Meie juures pole Sul vaja karta, et pead kogu aja näiteks raamatuid tähestiku järjekorda sättima või vanu arveid sorteerima ja minema viskama. Kellegile kohvi ka tooma ei pea!

Paljud tudengid, kes erialasele praktikale lähevad, pannakse tegema kõige lihtsamaid asju. Sellises töökeskkonnas on raske ennast proovile panna ja isiklikku arengut ei toimu.

Meie pakume võimalust ise käed külge panna ja vastutust võtta. Tagatud on uued kogemused, millest ka järgmistel töökohtadel kasu on. Samuti saad tänu suhtlemisele erinevate organisatsioonidega palju isiklikke kontakte, mis kuluvad hiljem marjaks ära.

  1. Tee tööd kodus, kontoris või kasvõi pargimurul

2608975252_6c9f3d7d9b_o

Enamuse tööülesannete täitmine ei nõua kindlas asukohas viibimist. See on väga suur pluss, kuna annab Sulle võimaluse oma aega paremini planeerida. Igaüks saab valida endale just selle keskkonna, kus ta kõige paremini töötada saab. Olulne on ainult internetiühendus, mobiililevi ja läptopi või tableti olemasolu. Samas on võimalik teha tööd ka kontorist, millega jõuame järgmise punktini:

  1. Abivalmis meeskond ja meelelahutuslik kontor

Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus asuvas kontoris on nii meie praktikantidel kui vabatahtlikel võimalik ennast töö tegemiseks mõnusalt sisse sättida.

Pildil on osa meie meeskonnast aktsioonis kontori köögis

Plussideks on:

* Kiire internet

* Abivalmid kaastöötajad

* Tasuta tee ja kohv

* Lauajalgpalli ja noolemängu mängimise võimalus.

* Väga chill koridor (pildil).

 

 

 

  1. Tee tööd koos oma sõbraga

Lauajalgpall ootab Sind ja Su sõpra tööpausi ajal

Otsime praktikantideks ägedaid inimesi, kes moodustaksid koos töötades meeskonna. Enamuse tööülesannete täitmine vajab tiimikaaslastega tugevat koostööd .

Miks mitte kandideerida praktikandiks koos oma kursusekaaslase või sõbraga? Seega – meil praktikat tehes saad omandada uusi kogemusi koos oma sõpradega!

5. Võimalus töötada koos võimekate maailmamuutjatega ja prestiižikas organisatsioonis

Siseministeeriumiga hiljuti koostöölepet allkirjastamas

SEV on üks Eesti tugevamatest organisatsioonidest nende hulgast, kelle eesmärgiks on maailma paremaks muutmine. Seda näitab ka väline tunnustus. Näiteks:

  • Siseministeerium valis meid hiljuti üheks oma strateegiliseks partneriks järgnevaks neljaks aastaks.
  • Tänu meie meeskonna pingutustele jõudis sotsiaalse ettevõtlus esmakordselt Eestis viimasel valimiseelsel perioodil nii juhtivate erakondade valimisplatvormidesse kui valitsuse koalitsioonilepingusse.
  • SEVi juhatuse esimeest on tunnustatud aasta missiooniinimese tiitliga Vabaühenduste Liidu EMSL poolt (2013), samuti kuulub ta Euroopa Komisjoni sotsiaalse ettevõtluse töörühma.

Tegutsemine meie meeskonnas võib anda ka Sulle inspiratsiooni, kogemuse ja kontakte, millele oma karjäär üles ehitada.

6. Võimalus ise maailma muuta, praktiliselt

Sotsiaalse ettevõtluse tutvustamine riigikogus

SEV põhieesmärk on toetada edukate ja jõuliste maailma paremaks muutvate organisatsioonide loomist ning laiendamist. Keskendume süsteemsete lahenduste pakkumisele: anname õnge, mitte kala. Loe meie 2014. aasta tulemuste kohta siit.

Tulles meile praktikandiks, saad panustada meie järgmisse süsteemi muutvasse revolutsioonilisse algatusse – “Maailmamuutjate äriregistri” loomisse.

7. Avarda oma silmaringi!

Eesti Trükimuuseumi poolt loodud taaskasutuslahendus on rahvusvaheliselt internetimüügi hitt

Organisatsiooni ja valdkonnad, millega koostööd teeme, on väga erinevad.

Ekspordiks tootjad ja turundajad? Olemas.

Vaesuses laste aitajad? Olemas.

Uudsete hariduslahenduste pakkujad? Olemas.

Kuivõrd praktikandi üheks tööülesandeks “Maailmamuutjate äriregistri” loomise raames on tihe suhtlus kõigi nende organisatsioonidega, annab praktikakoht meie juures võimaluse viia ennast kurssi väga erinevate valdkondadega. Selle abil on ka lihtsam tulevikus karjäärivalikuid teha, kui on juba ettekujutus sellest, mida ühe või teise teemavaldkonnaga tegelemine endast kujutada võib. Ja mine tea, võib olla ka mõne taolise valdkonna eestvedaja isiklik soovitus…

Praktikandiks kandideerimiseks loe kuulutust ja saada info enda kohta teele!