Müügi- ja turundusprogramm Ärihunt 2018

14.03.2018

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ootab müügi-ja turundusprogrammi kandideerima maailma paremaks muutvaid organisatsioone, kes tegelevad teenuste müügiga eelkõige äriklientidele. Koostöö eesmärgiks on suurendada osalevate organisatsioonide turundusvõimekust ning tulemusena tõsta müügitulu.

Programmi võivad kandideerida nii sotsiaalsed ettevõtted kui ka vabaühendused. Välja valitakse neli enim motiveeritud organisatsiooni, kellel soov tõsta oma müügi- ja turundusvõimekust.

Programmis toetume iga ettevõtte unikaalsusele ja võimetele, pakkudes isiklikku tuge, nõustamist ja õpitu koos praktiseerimist uute klientide hankimisel.

  • Kandideerimisperioodil toimub personaalne kohtumine iga organisatsiooniga, mille käigus kaardistatakse turunduse ja müügiga seotud kogemused, takistused, võimalused ja väljakutsed. 9.,10.või 15. aprillil toimub ühepäevane koolitus, kus antakse edasi praktilisi oskuseid ja näiteid. Peamiseks eesmärgiks on anda kõigile osalistele ühtne arusaam müügi- ja turundusprotsessidest.
  • Aprill – mai toimuvad nõustamised, mille käigus rakendatakse õpitut ja kohendatakse tegevusi esmase tagasiside ja reflektsiooni alusel. Praktiliste oskuste rakedamine
  • Mai-juuni toimub kogemuste jagamine, viimane plaani tagasisidestamine ja lähituleviku planeerimine

 

 

Kandideerimine kestab 14. märts – 28. märts. Registreerida saab ennast:

https://goo.gl/forms/u2ugOZhuADR3ebpy2

Osalemise tingimused

  • Motivatsioon ja valmidus asju ellu viia ning muutma organisatsiooni tavasid
  • Valmisolek panustada aktiivselt kogu programmi vältel, sh osaleda ühepäevasel koolitusel 9.,10.või 15. aprillil
  • Nõusolek jagada programmi läbiviijatega organisatsiooni sisest infot, mis vajalik turundustegevuse kavandamise ja läbiviimise nõustamine
  • Võimekus investeerida 200 eurot oma turundustegevusteks
  • Valmisolek avaldada portaalis Maailmamuutjad.ee infot oma selle tegevussuuna tulemuste kohta, mida toodete müük rahastab

Programm viiakse läbi projekti “Vabaühendused julgelt turundama” raames, mida rahastab Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital. Projekt koosneb kolmest osast, olles jaotatud “Jõulupaketiks”, “Turismipaketiks” ja “Äripaketiks”. Kogu projekti kohta saab lähemalt lugeda siit lingilt.

Küsimuste korral saad ühendust võtta: Erkki@sev.ee +372 59047365 või Andry@sev.ee, +372 5159829