Praktikandile

7 vastupandamatu põhjusega, miks tulla meile praktikandiks, saad tutvuda siin!

“Maailmamuutjate äriregister”?! Ühe veebilahenduse abil kogume kokku, hindame ära ja avalikustame selle, kuidas Eesti eri eluvaldkondades probleeme lahendatakse ja väärtust luuakse.

Just sellise algatuse käivitamiseks otsime energilisi kandidaate praktikantide meeskondadesse.

Tööülesanded arendavad praktikandi praktilisi oskuseid ja laiendavad silmaringi, suurendavad professionaalset suhtlusvõrgustikku ning võivad anda inspiratsiooni akadeemiliste uurimissuundade valikuks.

SEV meeskond ootab uksel uusi praktikante (interjöör on illustreeriv)

SEV meeskond ootab uksel uusi praktikante! (Interjöör on illustratiivse tähendusega.) Autor: Toomas Viks

Mõju kaardistamise veebilahenduse kohta lisainformatsiooni saamiseks klikka siia!

SEV on varasemalt kaasanud edukalt praktikante nii Eestist kui välismaalt (Saksamaalt, Venemaalt). Kõik need tudengid on saanud ennast proovile panna ja jõudnud käegakatsutavate saavutusteni, mida oma CV-s uhkusega esile tuua.

Sotsiaaalsete Ettevõtete Võrgustiku (SEV) eesmärk on sotsiaalsete ettevõtete arvu, suutlikkuse ja mõju suurendamine Eestis. Lähem info: www.sev.ee

SEV-i poolt loodav veebilahendus korrastab ja avalikustab info aga kõigi avalikes huvides tegutsevate organisatsioonide ühiskondliku mõju kohta. Lähem info: www.sev.ee/muutused

Juhul, kui tunned, et sul on oskusi ja teadmisi, et panustada sotsiaalsesse ettevõtlusesse Eestis ning oled motiveeritud SEVis tegutsema, anna praktikasoovist märku aadressil info@sev.ee.