VIREO (M.R. Therapy OÜ)

Asutatud: 2009-10-30
Tegevusvaldkond: Liikumine, toitumine ja tervis
Sihtgrupp: Lapsed ja pered; Tööealised inimesed
E-post: info(at)vireo.ee
Veebileht: www.vireo.ee ja lastetervisekool.ee ja etreener.ee

Teenused: Tööfüsioteraapia, rehabilitatsioon.

Ühiskondlik eesmärk: Edendada inimeste tervisekäitumist ja populariseerida aktiivseid eluviise ning tervislikku toitumist. Seejuures keskendub ettevõte kahele sihtgrupile: ülekaalulised keskeas naised, kel puudub füüsilise liikumise harjumus ja ülekaalulised terviseprobleemidega lapsed, kellele ei sobi tavatrennid.

Lahendus: Tervisliku elustiili toetamine läbi erinevate tegevuste (toitumisnõustamine, treeningud jne). Igale inimesele lähenetakse personaalselt, alustades tervisliku seisundi hindamisest ja seejärel tegevuste planeerimisest. Ka grupitreeningutes treenib iga inimene oma isiklikus tempos, mis on võimalik tänu professionaalsele juhendamisele ja väikestele gruppidele.

Saavutused: Inimesed, kes on saanud Vireo programmidest abi, tunnevad end tervematena, energilisematena. Nad saavad positiivse emotsiooni ja nende haigusriskid vähenevad. Treeningutel on regulaarselt osalemas 50 inimest. Lisaks on nad teinud treening- ja toitumisnõustamist umbes 200 inimesele ning füsioteraapia teenust 150 inimesele. Laste liikumistundides on käinud aasta jooksul umbes 100 last.

Ettevõtlustulu: Teenustasud (füsioteraapia, treeningud, toitumisnõustamine jne).