Tiim ja kontaktid

 Võrgustiku tegevmeeskonda kuuluvad 2018. aastal:

Meie tiimi väärtused asuvad siin lingil.

 

+372 5202256
jaanaps
Jaan Aps
Jaan Aps
Juhatuse liige kuni märts 2019

Jaan aitas SEVi kaasasutajana (2012) ja juhatuse esimehena (2012-2018) suunata organisatsiooni arengut. Sisuliste teemade seas keskendus Jaan lisaks organisatsiooni tegevjuhtimisele huvikaitsele ja sotsiaalsete ettevõtete tulemuste ning mõju hindamise arendamisele. Majandusharidusega Jaan tegutses varem erinevates rollides Heateo Sihtasutuses. Muuhulgas toetas ta seal ambitsioonikate ühiskondlike organisatsioonide (näiteks Uuskasutuskeskus, SOS Lasteküla Eesti Ühing, Oma Pere) laienemist ja Swedbanki annetuskeskkonna “Ma armastan aidata” käivitamist. Jaanil on ka ulatuslik nõustamisprojektide juhtimiskogemus OÜ-s Stories For Impact (näiteks mõju hindamise rakendusmudelite loomine programmides STEP ja HUKK-AP). Ta on aktiivne ka rahvusvaheliselt, näiteks olles esinenud-koolitanud Kanadast Türgini, ja kuuludes Euroopa Komisjoni sotsiaalse ettevõtluse ekspertide töörühma GECES. Muul ajal Jaan matkab, mõtleb, kirjutab ja tviidib (stories4impact).

“Mind innustab sotsiaalne ettevõtlus selgete eesmärkide seadmist soosiva ja finantsiliselt elujõulise lahendusviisina inimeste heaolu suurendamiseks. Mõistlikke nähtuseid ühiskonnas tasub suuremaks ja tugevamaks kasvatada. Sellega SEVis tegelemegi.”

 
+372 5904 7365
Erkki Kubber
Erkki Kubber
Projektijuht, juhatuse liige

Erkki aitab SEV-s strateegiliselt edasi arendada noorte valdkonnaga seonduvaid suundi. Erkki eestvedada on SEVi poolt koostöös Briti Nõukoguga algatatud Changemakers Academy konkurss. Samuti on Erkki müügivaldkonnakoolitaja KÜSK-i abil ellu viidavas Turundus -ja müügiprogrammis.

Bakalaureusekraadi on ta omandanud TTÜ-st avaliku halduse erialalt, omandades lisaks ka ärinduse kõrvaleriala. Praegusel hetkel on Erkki asunud omandama magistrikraadi Tartu Ülikoolist kommunikatsioonijuhtimise erialal.
Lisaks SEV-le on ta end koolitanud grupijuhina nii Itaalias, Saksamaal, Kreekas kui ka mujal Euroopas. 2016 ja 2017 aasta suved veetis Erkki USA-s Southwestern Advantage´i programmi raames, müües hariduslikke raamatuid ukselt-uksele.

Täiendusena antud kogemustele on ta olnud vabatahtlikuna tugiisik Tallinna Perekeskuses ja tegelenud jalgpalliga ka Eesti kõrgemail tasemel (meistriliiga ja erinevad noortekoondised) kokku 14 aastat. Pidev õppimine ja arenemissoov suunab teda igapäevaselt aina uute väljakutsete ning uute kogemuste poole.

„Sotsiaalse ettevõtluse puhul inspireerib mind võime muuta inimeste elusid paremuse poole. Võimalus panna inimesi “naeratama” teeb selle minu jaoks väärtuslikuks.“

 
+372 55 77 129
merili.ginter
Merili Ginter
Turundusmentorlus ja Changemakers Academy kommunikatsioon

Merili osales 2017. aastal Changemakers Academy pilootprogrammis ning avastas selle käigus sotsiaalse ettevõtluse võlu. Nüüd on ta turundusmentor SEVi müügi- ja turundusprogrammis Ärihunt ning Changemakers Academy kommunikatsioonijuht.

Merili õpib Tartu Ülikoolis ettevõttemajandust ning võtab aktiivselt osa erinevatest ettevõtmistest. Kolm aastat vedas ta projekte esimest tüüpi diabeetikute toetamiseks, kogudes rohkem kui 20 000 eurot abivajajatele. Algatuste raames on ta korraldanud kontserte, teinud müügitööd nii laatadel kui ka kaubanduskeskustes ning kirjutanud raamatu. Vabal ajal meeldib Merilile küpsetada, pildistada ja loodust nautida.

„Mind paelub sotsiaalse ettevõtluse juures võimalus muuta igapäevaselt maailma paremaks kohaks.“

 
+372 56228844
Dan Tõnus
Projektijuht

Dani esimene kokkupuude Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikuga oli 2017. aasta alguses, kuii alguse sai Changemakers Academy konkurss, milles ta oli kahele osalejate grupile mentoriks.

Hoo pealt sotsiaalse ettevõtluse kohta aina enam õppides tabas teda rõõm nähes, milliseid leidlikke lahendusi on välja mõeldud, et jätkusuutlikult tuua inimesteni tooteid või teenuseid, mis tagavad kõigile võrdsemat ja elamisväärsemat maailma. Väljendub see siis töös erivajadustega inimestega, talutoidu kojutoomisega või hoopiski materiaalsete asjade taaskasutusega. Dani rõõm kahekordistus veel suuremaks seda maailmaparandamise visiooni noortele mentorina edasi kandes, sest ta nägi oma osalejaid pingutamas, ühendumas ja piire kompimas.

Uuel hooajal on Dan üks vastutajatest Changemakers Academy konkursi juures, kuid aitab ka muude ülesannetega meie võrgustikku. Suuremad teemad on Maailmamuutjad.ee register ja sotsiaalsed investeeringud.


“Sotsiaalne ettevõtlus on väljund teha elus midagi HEAD meie ühiskonna parema toimimise jaoks, ning teha seda SUURELT. Ma ei tea, mida muud me siin elus teha võiks.”

 
+372 525 7794
Katrin Jõgisaar
Kommunikatsioon

Katrin tegutseb SEVi uudiskirjaga.  SEVi kõrvalt töötab ta keskkonnaportaalis Bioneer . Katrin on ka MTÜ Ökotark asutajaliige ning koolitaja. Koolitajana õpetab Katrin säästva tarbimise põhitõdesid, igapäevaoskusi, erinevaid keskkonnateemasid ja kommunikatsiooni. Katrin tunneb ka lihtsa (selge) keele ja lihtsustatud keele põhimõtteid ning on aastaid korraldanud koolitusi ka erivajadustega inimestele, sh vaimupuudega ning psüühikahäiretega inimestele. Vaba aega sisustab ta matkamise ning perega.

 
Aune Lillemets
Uuringud ja ärinõustamine

Aune on SEVi juures tegutsenud algusest peale. Täna nõustab ta sotsiaalseid ettevõtteid ärimudeli arendamise teemal ning aitab teha turundus – ja finantsplaane. Teiseks valdkonnaks on uuringute läbiviimine. Sotsiaalse ettevõtluse alal proovib Aune kätt MTÜ-s PAL, kus ta on asutajaliige ja koolitaja.

Aunel on magistrikraad Tartu Ülikoolist ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimises. Talle meeldib alati midagi uut juurde õppida. Hetkel köidab teda mängude ja õppimise ühendamise teema. Vaimset vormi aitavad hoida loomingulised tegemised ja raamatute „neelamine“. Ta on alati valmis joonistama üritusest visuaalse kokkuvõtte.

“Mind inspireerib sotsiaalne ettevõtlus kui võimalus teha südamega ja pühendumusega ühiskonnale vajalikku tööd jätkusuutlikul moel.”

 
+372 524 8325
kyllikivioja
Külli Kivioja-Ööpik
vabatahtlik, veebileht, kontaktisik Pärnus
 

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku endised töötajad, praktikandid ja vabatahtlikud:

Andrei Liimets (töötaja)
liikmete värbamine, kommunikatsioon (2014-2015)
Andry Padar (töötaja)
Kommunikatsiooniekspert ja turundusmentor (2016 - 2018)
Anneli Valdmann (vabatahtlik)
juhatuse liige (2014-2015)
Eleri Lepik (vabatahtlik)
sotsiaalsete ettevõtete laadad (2017)
Evelin Kostabi (töötaja)
analüüs ja hindamine (2016-2017)
Gerttu Alteberg (praktikant)
sotsiaalsete ettevõtete märgise testimine (2018)
Gina Mankin (praktikant)
tulemuste ja mõju hindamise metoodika arendus (2012-2013)
Heleri Tamme (praktikant)
Maailmamuutjad.ee arendus (2016-2017)
Iiris Viirpalu (töötaja)
kommunikatsioon, sotsiaalmeedia (2016)
Liisa Erdel (praktikant)
sotsiaalse ettevõtluse laat Riigikogus
Ljubov Denisarova (praktikant)
venekeelse veebilehe loomine (2014)
Kadri Org (praktikant)
sotsiaalsete ettevõtete märgise testimine (2018)
Kaie Kotov (töötaja)
avalike teenuste huvikaitse (2015-2017)
Karl Künter Kaljuveer (praktikant)
turundus (2018)
Kaspar Kruup (praktikant)
Maailmamuutjad.ee arendus (2016-2017)
Kersti Küla (praktikant)
Maailmamuutjad.ee arendus (2016-2017)
Kristiina Vilberg (praktikant)
Eri teemad, nt JIRA rakendamine
Kätlyn Jürisaar (praktikant)
sotsiaalsete ettevõtete märgise testimine (2018)
Külli Kivioja-Ööpik (töötaja)
kommunikatsioon (2012-2014)
Maarja Liba (praktikant)
sotsiaalsete ettevõtete märgise testimine (2018)
Margit Sondberg (vabatahtlik)
juhatuse liige (2012-2014)
Maria Kristiina Prass (praktikant)
sotsiaalsete ettevõtete märgise testimine (2018)
Marko Uibu (töötaja)
uuringud ja arenguprogrammid (2015-2017)
Merlin Sepp (töötaja)
avalike teenuste arendusprogrammid, tegevjuhtimine (2015-2016)
Olivia Verev (töötaja)
Maailmamuutjad.ee arendus (2016)
Paul Pihlak (praktikant)
Maailmamuutjad.ee arendus (2016-2017)
Rasmus Pedanik (töötaja)
arenguprogrammid ja huvikaitse (2015-2017), juhatuse liige (2015-2016)
Riinu Lepa (juhatuse liige)
kaasasutaja (2012), eri rollid (2012-2018)
Toomas Roolaid (vabatahtlik)
tulemuste ja mõju hindamise metoodika arendus (2013)
Triin Rannamaa (praktikant)
Maailmamuutjad.ee arendus (2016-2017)
Tuuli Pärenson (vabatahtlik)
tulemuste ja mõju hindamise metoodika arendus (2013)
Zavod BBDO (pro bono toetus 2013)
tulemuste ja mõju raportite kujundus