Turundus- ja müügiprogramm on välja valinud 4 osalejat!

31.08.2017

Trummipõrina saatel kuulutame välja neli organisatsiooni, kes hakkavad kaasa lööma sellel sügisel meie turundus- ja müügiprogrammis “Käsitöö Jõuluhitt 2017”. Kandideerimise käigus jäid põnevate toodetega silma teisedki organisatsioonid, kuid just alljärgnevate motivatsioon ja võimekus olid suurimad.

 

Esimene osaleja meie programmis on SA Hea Hoog, kes pakub töövõimalusi psüühilise erivajadustega inimestele. Nemad teevad erinevaid käsitöötooteid alates kudumitest kuni erinevate puidust toodeteni. Nendega täpsemalt tutvuda saab siin: http://www.heahoog.ee/

 

Teine osaleja meie programmis on MTÜ Rannu Kultuuri- ja Haridusselts, kes pakub oma piirkonnas huvitegevust, mis on peamiselt seotud käsitööga. Neil on oma savikoda, kus kohalikud naised teevad mitmekesiseid savi- ja portselanitooteid. Nende eesmärk on saada täisväärtuslikuks sotsiaalseks ettevõtteks, kes pakub piirkonnas tasuta huviharidust ja võimalusi enesetäienduseks.

 

Kolmas osaleja meie programmis on MTÜ Aktiveerimiskeskus Tulevik, kes esindab antud programmis Käsitöö ja Uuskasutuskauplust Segu 7. Nende toodang varieerub quilling tehnikaga tehtud jõulukaartidest kuni erinevate mööbliesemeteni välja. Kõik tooted on tehtud vähenenud töövõimega inimeste poolt.

 

Neljas osaleja meie programmis on Tallinna Vaimse Tervise Keskuse Tegevuskeskus Lasnamäel. Nende tegevuste eesmärgiks on taastada ja parandada psüühiliselt haigestunud inimese töö- ning igapäevaeluks vajalikke oskusi ning selle kaudu aidata ka haigusest taastuda. Nad valmistavad näiteks looduskosmeetikat ja teisigi tooteid.

 

Täname ka kõiki teisi kandidaate, soovime neile edu ja jaksu. See on alles algus, kuna projekti “Vabaühendused julgelt turundama” raames toimub veel kaks turundus- ja müügiprogrammi. Tingimustest ja sisust saate täpsemalt lugeda SIIT. Seega tasub silmad lahti hoida!

 

Projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

 

Jõuluhiti näide Slovakkiast – psüühilise erivajadustega inimeste käsitöö – öökull, mille sees asuva küünlaga saab teetassikest kuumana hoida