Turundus ja müük – võti eduka ettevõtluse juurde

Me usume sellesse, et iga inimene ja organisatsioon peaks saavutama oma potentsiaali, oma maksimaalse mõju, selle et teatakse miks tehakse, kuidas tehakse ja mida tehakse.

Kas tahad, et inimesed saaksid nautida toodet või teenust mida Sina pakud? Kas tahad astuda turunduses ja müügis järgmise sammu? Millised on parimad viisid? Mida peaks silmas pidama, et inimesed armastaksid su toodet/teenust sama palavalt kui Sina? Kuidas seda teha ja miks peaks sellega üldse tegelema?

 

Osalejate iseloomustused programmist “Vabaühendused julgelt turundama” sügis 2017:

“Mulle meeldis, et kõik kirjeldatu on minu jaoks kasutatav. See kõik tugineb heal enesetundel, mitte „kliendi surnuks rääkimisel.“

“Seda, et võta rahulikult. Esmalt vajab inimene positiivset emotsiooni, alles siis hakkab ta ostu sooritama. Ka eneses positiivse kuvandi loomine, enesekindluse kasvatamine ning kuidas seda teha oli väga hea.”

“Turundusplaani nõustamine oli väga vajalik just seepärast, et andis võimaluse vaadata seni tehtut ning hinnata seda, kui efektiivsed on parasjagu tehtavad tegevused. Konkreetne kasu on mõõdikutest, mida praegu jälgime ning mille pealt saame siis ka hooaja lõpus juba paremaid järeldusi teha. Lisaks ka konkreetne tegevuskava/turundusplaan, mille oleme samuti kasutusse võtnud. Ja loomulikult loodud persoonad – need aitavad meil turundussõnumeid koostada ning hoida fookust paigal.” -Kadri Eensalu, MTÜ YFU Eesti tegevjuht

Leia endale sobiv viis või kombineeri mitu:

  • Müügi -ja turunduskoolitused ettevõttele
  • Üks-ühele coaching
  • Töötoad
  • Koolitused
  • Turundusplaani koostamine