Ajujaht ootab Sinu ideed!

15.10.2018

Sul on idee, kuidas maailma paremaks muuta? Sulle läheb korda inimeste toimetulek ja heaolu ning meie loodus- ja elukeskkond? Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht ootab ideid kuni 28. oktoobrini: www.ajujaht.ee! 

Positiivsete muutuste sünd, olgu tegemist töötuse vähendamise, taaskasutuse suurendamise või millegi kolmandaga, ei toimu üleöö. Sotsiaalseid ettevõtjaid sütitab soov ühiskonnas midagi paremaks muuta. Selle asemel, et vaid unistades kaugusse vaadata, kirjutavad nad äriplaane, kaasavad investoreid ja teevad kõik, et äriideega turule tulla. Et nii maailm paremaks muuta. Mis oleks, kui alustaks just nüüd ja praegu? Ei loe, kas Sul küpseb peas alles algusjärgus mõte või oled jõudnud ideetasandilt kaugemale – Ajujaht ootab kõiki. 

Ajujaht annab kõige põhjalikuma ja praktilisema äriloomise kursuse, mida Eestist leiad. Anname sulle mentori. Koolitame sind ja su meeskonda ärimudeli, turunduse, ekspordi ja muudel olulistel teemadel. Avame sulle uksed meie üleeuroopalisse kontaktvõrgustikku. 

Järjekorras kolmandat aastat annavad Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ja SEB pank Ajujahil välja sotsiaalse ettevõtluse eriauhinda, mille väärtus tänavusel hooajal on 5000 eurot. Selle aja jooksul on Ajujahile esitatud ca 100 ühiskondliku või sotsiaalse probleemi lahendamiseks suunatud ideed. Neist tuntumad on lastel krooniliste haigustega võidelda aitav Triumf Health, erivajadustega inimesi ja hooldajaid ühendav CareMate, mobiilsete töötubade abil noori metalli- ja puidusektori ametite juurde toov Merkuur ja palju teisi. 

Esita ka oma idee Ajujahile. Pea meeles, et kell kukub 28. oktoobril.

 Idee saad esitada siin: www.ajujaht.ee.

 Näeme Ajujahil!