Selgusid turundus- ja müügiprogrammi Ärihundi osalejad

17.04.2018

Eelmisel pühapäeval, 14. aprillil sai koolituse näol avapaugu meie viimane turundus- ja müügiprogrammi pakett Ärihunt!

Rekordarv avalduse saatjatega tegime personaalseid vestlusi ning tihedast konkurentsist valisime välja 6 enim motiveeritut ettevõtet:

  1. Hea Koostöö HLÜ missiooniks on vahendada teadlike hoiustajate raha inimesi ja loodust väärtustavatele ettevõtmistele. Tegu on Eesti esimese eetilise finantsasutusega. Rohkem infot: http://heapank.ee/.
  2. Läänemaa Toidupank MTÜ võitleb nälja vastu ning vähendab raiskamist. Lisaks on neil “Nodikas” heategevuspood. Rohkem infot: https://www.facebook.com/LaanemaaToidupank/.
  3. MTÜ Tööfüsioteraapia edendab töötajate tervist, pakkudes tööandjatele, töötajatele ja töötervishoiule lisaväärtust tööfüsioteraapia teenuse abil. Tegeletakse nii tervete, ajutiste tervisehäiretega kui liikumispuude/kroonilise haigusega töötajatega. Rohkem infot: http://xn--tfsioteraapia-imba1h.ee/ .
  4. SA Hea Hoog integreerib erivajadustega inimesi ühiskonda läbi töövõimaluste loomise. Nad müüvad psüühilise erivajadusega inimeste poolt valmistatud kvaliteetset käsitööd. Rohkem infot: http://www.heahoog.ee/ .
  5. Teaduse ja Kultuuri SA Domus Dorpatensis parandab maailma läbi noortearenguprogrammi, DD Akadeemia. Nad rendivad välja külaliskortereid ja seminariruume Tartus. Rohkem infot: http://www.dorpatensis.ee/ .
  6. Önne Juur soovib ennetada tervisehädasid, mis on seotud mineraalide puudumisega. Selleks müüvad nad tervislikke aedviljakrõpse. Rohkem infot: http://www.suupiste.ee/.

Aitäh kõigile teistele kandideerinutele!

Programm viiakse läbi projekti “Vabaühendused julgelt turundama” raames, mida rahastab Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital. Projekt koosneb kolmest osast, olles jaotatud “Jõulupaketiks”, “Turismipaketiks” ja “Äripaketiks”. Kogu projekti kohta saab lähemalt lugeda siit lingilt.